Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Elżbieto! Nie wiem czy zna Pani język angielski ale napiszę Pani przydatne zwoty na pierwsze wywiady: "I CAN SOMETHING, SOMETHING..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martwi mnie wysoki wynik PiS. Źle to prognozuje przed wyborami do sejmu. Będzie ciąg dalszy rozdawnictwa i zarzynania przedsiębiorców... Gospodarka zwolni, wszystko drastycznie podrożeje i może wtedy wyborcy PiS-u przejrzą na oczy, ale będzie już za późno :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bardzo trzeba was poniżyć, żebyście zaczęli myśleć? Tylko waszych dzieci żal, bo konsekwencje waszych decyzji, one poniosą
Pragnę zauważyć, iż to że PIS wygrywa i teraz i wcześniej to zasługa WASZA CZYLI PO, KOD ...itp, itd. Robicie wszystko żeby PISIORY wygrywały. To wy przez 7 lat poniżaliście społeczeństwo...i to wy daliście PISowi wygraną na tacy.
 Są też inne partie... ale jak ludzie głupi to głosują na PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Pani Kruk dzwoniła do Beaty Szydło czy na pokładzie rządowego Boeinga którym Pani Premier /bo nie Casą/ będzie latać teraz do Brukseli rozdają darmowy........"orzeszki"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb***** PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za dużo tej wielkiej litery ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumofilce żałosny kolo obiecuje a potem się chowa siateczki rozdaje cukierki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to jak zawsze w kolacje ze wszystkimi z byle kim aby być wejść a co on może tam reprezentować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholiczka ,Godzilla i Szef zielonej mafii.....będzie się działo. Jeana-Claud Juncker będzie miał z kim walić gorzałkę lub coś tam coś tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk nie zasłużyła na to stanowisko nic dla Lublina nie zrobiła i nic nie zrobi !!!!!! Kompromitacja dla naszego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory SFAŁSZOWANE  !!!!!!!  Ale i tak na wynik zapracowali biskupi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na nią głosowałem tylko dlatego żeby poko nie weszło hahaha. Brawooo PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy trójkę konserwatywnych europosłów. Mucha poległa. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast Hetmana jakby był Janulewicz byłoby super.
 Wykorzystamy doktora na jesieni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś obeznany w lubelskiej polityce może mnie oświecic - ministrem od czego jest ten grubszy dżentelmen w błękitnej  wybitnie nieeieczorowej marynarce w pierwszym kadrze większości fotek ze sztabu Pisu? Mam słabą pamięć ale w poprzednich wyborach był chyba zawsze z Zukiem i Grabczukiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tylko tyle k....wa. A teraz idę się napić wódki ..... z panią europoseł ! S co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETMAAN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL (ZSL) to jak zawsze w kolacje ze wszystkimi z byle kim aby być wejść a co on może tam reprezentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja KOMUCH0W ? MILLER CIMOSZEwiCz i ... gietman ? SOJUSZ PZPR i ZSL POWRACA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70%  ROLNIKOW GLOSOWALO NA PIS ! Do jesieni pslu juz nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...